Dietetyk sportowy

ŁUKASZ BOCHNIARZ

 

 

Konsultacja dietetyczna to kompleksowa pomoc w zmianie nawyków żywieniowych, a zarazem pierwszy krok na drodze do zdrowego trybu życia. Oferując naszym klientom profesjonalne konsultacje dietetyczne pragniemy zaspokoić ich indywidualne potrzeby i oczekiwania.

Każdy z nas zdaje sobie sprawę z faktu, jak ważne jest zdrowie, jednakże nie każdy wie, że zależy ono w dużym stopniu od tego, co jemy. Niewłaściwe odżywianie, nieodpowiednia podaż energii i odpowiednich składników odżywczych może prowadzić do zachwiania ogólnej równowagi zdrowotnej organizmu, spadku odporności, poważnych dolegliwości, z którymi nie jesteśmy już w stanie sobie sami poradzić. Zmuszeni jesteśmy leczyć się specjalistycznie, co wiąże się często z ogromnymi kosztami.
Wizyta u dietetyka sportowego nie wiąże się tylko z odchudzaniem, wsparcie uzyskają również Ci, którzy chcą zadbać o swoje dobre samopoczucie, chcą nauczyć się racjonalnego odżywiania,  są aktywni sportowo. Podczas takiego spotkania dowiesz się jakie popełniasz błędy żywieniowe, co powinieneś  jeść, a czego unikać. Wspólnie z dietetykiem zbudujesz swoją dietę  uwzględniając wykonywaną przez Ciebie pracę, wiek, stan zdrowia i wiele innych czynników.

30,-
ZŁ/ 30 MINUT

COACHING

DIETETYCZNY

+

MOTYWACJA

we wszystkich klubach

lub telefonicznie

532 590 115

50,-
ZŁ/ PLAN ŻYWIENIOWY

KONSULTACJA

DIETETYCZNA
+

PLAN ŻYWIENIOWY

we wszystkich klubach

lub telefonicznie

532 590 115

Twój indywidualny plan żywieniowy

Podczas konsultacji nauczymy Cię: co jeść..., kiedy jeść..., a czego unikać!!!

Ustalimy posiłki do Twojego trybu życia.

Zmotywujemy...

Nasze kluby

          Białogard            

Grunwaldzka 24a 
 
Koszalin  

      Podgórna 11      

532590115  602436153
fiteska@gmail.com