POZNAJ SEKRET
 JAK BYĆ SZCZUPŁĄ,
 ZDROWĄ I PEWNĄ SIEBIE!!!

GAB 60 TO REWOLUCYJNY SYSTEM TRENINGOWY, KTÓRY STWORZY CIAŁO       O JAKIM MARZYSZ: JĘDRNE, SZCZUPŁE,     BEZ CELLULITU, KOBIECE!!!

Nazwa GAB60 jest skrótem od słów  GYM (siłownia )

AEROBIK (ćwiczenia aerobowe) BELLY (Brzuch).

GAB60 to program,który wspomaga spalanie tkanki tłuszczowej,przyśpiesza metabolizm,ale przede wszystkim ukierunkowany jest na ćwiczenia mięśni brzucha, dodatkowo,w zależności od zestawu ćwiczeń, kształtuje smukłe ramiona,zgrabne nogi, jędrny biust czy ładne plecy.

 

 

PŁYTA DVD GAB60

BRAZYLIJSKIE POŚLADKI!!!

Wyjątkowy program treningowy składający się z intensywnego wysiłku aerobowego, skutecznych ćwiczeń wzmacniających oraz z ćwiczeń na mięśnie brzucha nagranych na płycie DVD.
Marzysz o jędrnych pośladkach?Podziwiasz latynoski za ich krągłe kształty?Jeśli tak, musisz spróbować tego programu.

Trening wzmacniający, ukierunkowany na ujędrnienie i podniesienie mięśni pośladkowych oraz redukujący i rozbijający cellulit.

Ćwiczenia, dzięki którym pośladki staną się jędrne i się uniosą.

Trening ten SPALA TKANKĘ TŁUSZCZOWĄ, UJĘDRNIA I WYSMUKLA UDA I POŚLADKI , REDUKUJE „BOCZKI”.

Trening jest intensywny,a efekty szybko widoczne. Wysmuklenie sylwetki, wzmocnienie mięśni,  kształtowanie dolnych partii ciała. To tylko niektóre korzyści wynikające z tego treningu!!! PRZEKONAJ SIĘ SAMA!!!
Program składa się z rozgrzewki, 3 rund ćwiczeń oraz z rozciągania. Każda runda zawiera 3 ćwiczenia powtarzane w 3 seriach. Cały trening trwa 40 minut. CENA: 29,99 zł

PŁYTY GAB60 W WERSJI PDF

Płyty z programem treningowym powstały dla osób, które nie mają możliwości uczestniczyć w zajęciach grupowych GAB60. Na każdej z trzech płyt znajduje się 6 treningów w wersji pdf ze zdjęciami i 3 diety. Każdy trening powinien trwać około 50 minut. Masz do wyboru trzy poziomy:TOTAL BODYWORKOUT, SPLIT WORKOUT i ADVANCED WORKOUT.

GAB 60 TO IDEALNE ROZWIĄZANIE DLA OSÓB, KTÓRE NIE MOGĄ SOBIE POZWOLIC NA TRENING W KLUBIE FITNESS.

GAB60 TO IDEALNE ROZWIĄZANIE DLA OSÓB, KTÓRE CHODZĄ NA SIŁOWNIE,  

  A NIE WIEDZĄ JAK WYKONYWAĆ ĆWICZENIA!!!
Otwierasz płytę z danym treningiem i krok po kroku wykonujesz ćwiczenia tak jak jest pokazane na zdjęciach.

KAŻDY PŁYTA ZAWIERA 6 TRENINGÓW W WERSJI PDF I 3 PLANY ŻYWIENIOWE!!!
3 POZIOMY TRUDNOŚCI!!!
SAMA DECYDUJESZ OD KTÓREGO POZIOMU ZACZYNASZ!!!

TOTAL BODY WORKOUT GAB60- TRENINGI ZALECANE SZCZEGÓLNIE DLA OSÓB POCZATKUJĄCYCH LUB OSÓB, KTÓRE WCZEŚNIEJ NIE WYKONYWAŁY ĆWICZEŃ Z OBCIĄŻENIEM. 6 ZESTAWÓW TRENINGOWYCH, W TRAKCIE KAŻDEGO ZESTAWU PRACUJEMY NAD CAŁĄ SYLWETKĄ- SPALAMY TKANKĘ TŁUSZCZOWĄ, POZBYWAMY SIĘ NIECHCIANEJ „OPONKI” Z BRZUCHA, WALCZYMY Z CELLULITEM.

CENA:29,99 ZŁ

 

SPLIT WORKOUT GAB60- W TEJ CZĘŚCI PROGRAMU KAŻDY TRENING PODZIELONY JEST NA INNĄ PARTIĘ MIĘŚNIOWĄ- NOGI, RAMIONA, KLATKA PIERSIOWA, GRZEBIET. TRUDNIEJSZE ĆWICZENIA,WIĘKSZA INTENSYWNOŚĆ. POLECANE DLA OSÓB, KTÓRE ĆWICZYŁY TBW-GAB60 LUB MAJĄ ZA SOBĄ DŁUŻSZY STAŻ TRENINGOWY. PRACUJEMY NAD WYSMUKLENIEM RAMION, PODNIESIENIEM BIUST, KSZTAŁTNYMI POŚLADKAMI I PŁASKIM BRZUCHEM.

CENA: 29,99 ZŁ

 

ADVANCED WORKOUT GAB60- TRENINGI DLA OSÓB ZAAWANSOWANYCH, KAŻDY TRENING TO INNA PARTIA MIĘŚNIOWA, WYSOKA INTENSYWNOŚĆ ĆWICZEŃ.CELEM ADVANCED WORKOUT JEST WYSMUKLENIE CAŁEJ SYLWETKI, WYRZEŹBIENIE KOBIECYCH RAMION, WYSMUKLENIE NÓG,WYPRACOWANIE BRAZYLIJSKICH POŚLADKÓW I STWORZENIE WCIĘCIA W TALII.

CENA:29,99 ZŁ

Już ponad TYSIĄC osób zmieniło z nami swoje ciało i swoje życie!!! BĄDŹ JEDNĄ Z NICH!!!

NAPISZ WIADOMOŚĆ,ABY OTRZYMAĆ WIĘCEJ INFORMACJI O PROGRAMIE TRENINGOWYM GAB60  ORAZ O SPOSOBIE ZAKUPU PŁYT.

Nasze kluby

          Białogard            

Grunwaldzka 24a 
 
Koszalin  

      Podgórna 11      

532590115  602436153
fiteska@gmail.com