Trening personalny

        Trening z osobistym trenerem to najszybszy, najprostszy i najbardziej skuteczny sposób, aby osiągnąć wymarzoną sylwetkę, poprawić swoje zdrowie i kondycję. Choć jest droższy niż ćwiczenia w grupach, pozwala szybko osiągnąć wymarzony cel. Podczas treningu personalnego instruktor dostosowuje ćwiczenia do poziomu ćwiczącego, bierze pod uwagę jego kondycję, wiek, budowę ciała. Trener pomaga maksymalnie wykorzystać każdą minutę Twojego cennego czasu.

40,-
ZŁ/ 30 MINUT

30 MINUT
Trening we wszystkich klubach

70,-
ZŁ / 45 MINUT

45 MINUT
Trening we wszystkich klubach

100,-
ZŁ/ 50 MINUT

50 MINUT
Trening we wszystkich klubach

Własna grupa treningowa

Trening personalny jest efektywniejszy od grupowego. Trener dostosowuje wykonywane ćwiczenia do poziomu ćwiczącego, może tak ułożyć program, by ćwiczący szybko osiągnął zamierzone cele, bierze pod uwagę nie tylko kondycję, ale i budowę ciała konkretnej osoby, a także jej potrzeby. W ten sposób powstaje program dopasowany do ćwiczącego. Trener personalny reaguje na bieżąco, na przykład zmniejszając intensywność ćwiczeń, gdy mamy zły dzień , a zwiększając ją, kiedy jesteśmy w stanie zrobić więcej. Także z tego powodu efekty ćwiczeń będzie widać dużo szybciej po treningach personalnych niż po treningach grupowych. Trening personalny jest godny polecenia przede wszystkim osobom, którym zależy na szybkim osiągnięciu celu. Poza tym bardzo przydatny okazać się może dla osób początkujących, które pod bacznym okiem trenera nauczą się poprawnego wykonywania wszystkich ćwiczeń, dowiedzą się sporo o zasadach treningu i poznają swoje ciało.

Warto jednak pamiętać, że trening personalny może okazać się także rozwiązaniem doskonałym dla osób zaawansowanych, trenujących od dłuższego czasu, ale narzekających na brak efektów. W ich przypadku bardzo istotne może okazać się spojrzenie z zewnątrz i pomoc fachowca. Ponadto trening personalny jest idealnym wyjściem dla osób, które potrzebują bardzo konkretnych ćwiczeń prozdrowotnych, na przykład mających wzmocnić kręgosłup, czy skorygować wady postawy. Trener personalny służy nieocenioną pomocą, umiejętnie motywując do dalszych ćwiczeń i pokazując drogi prowadzące do upragnionego celu, trener nie pozwoli Ci się poddać, gdy będziesz mieć gorszy dzień, bądź gdy będziesz uważał, że nie jesteś w stanie osiągnąć celu. Dużą zaletą treningów indywidualnych jest ogromne urozmaicenie ćwiczeń. Trener na bieżąco koryguje nawet najmniejsze błędy, które popełniasz podczas ćwiczenia, niwelowane jest w ten sposób ryzyko tego, że ulegniesz kontuzji. Trening personalny połączony z odpowiednią dietą to najszybsza i najbardziej efektywna droga do sprawnego i zdrowego ciała. Trener odpowiada na Twoje pytania dotyczące ćwiczeń, odżywiania, spędzania czasu w sposób aktywny. Poprawnie technicznie wykonany trening gwarantuje osiągnięcie lepszych efektów w zdecydowanie krótszym czasie. Z zajęć na zajęcia intensywność treningu oraz rodzaj treningu, jak również dobór ćwiczeń ulega zmianie, tak aby stale stymulować układ mięśniowy, nerwowy oraz krążeniowo-oddechowy. Dzięki temu klient zauważa zdecydowaną poprawę kondycji, koordynacji, wytrzymałości, siły. Bardzo często pracujemy nad najsłabszymi stronami.

Nasze kluby

          Białogard            

Grunwaldzka 24a 
 
Koszalin  

      Podgórna 11      

532590115  602436153
fiteska@gmail.com